Техномаркет - PHILIPS GC240/25 ДАСКА ЗА ПЕГЛАЊЕ

PHILIPS GC240/25 ДАСКА ЗА ПЕГЛАЊЕ

-15%

Производител: PHILIPS
Шифра: 5009816
Достапност:
Редовна Цена:
9,399 ден.

SMART цена:
7,999 ден.

ДАСКА ЗА ПЕГЛАЊЕ ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА 70-94 СМ 6 ПОСТАВКИ ЗА ВИСИНА ПОВРШИНА ЗА ПЕГЛАЊЕ ОД ПЕРФОРИРАН МЕТАЛ МЕТАЛНИ НОГАРКИ ПОГОДНА ЗА ПЕГЛА СО ГЕНЕРАТОР НА ПАРЕА БРЗО И ПРАКТИЧНО ПЕГЛАЊЕ ГОРЕН СЛОЈ ОД 100% ПАМУК ВТОР СЛОЈ -ПЕНА ТРЕТ СЛОЈ- FILC ЧЕТВРТИОТ СЛОЈ FILC БЕЗБЕДНО ПЕГЛАЊЕ ЕДИНИЦА ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ 12 X 51 X 159 СМ ДИМЕНЗИИ НА ПАНЕЛОТ 120 X 45 СМ ТЕЖИНА 7,8 КГ

Слични производи