Техномаркет - FAVORIT MSV-5000 ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

FAVORIT MSV-5000 ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

-17%

Производител: FAVORIT
Шифра: 5009851
Достапност: залиха
Редовна Цена:
17,999 ден.

SMART цена:
14,999 ден.

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ: 12 КОМПЛЕТИ 5 ПРОГРАМИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A + КЛАСА НА СУШЕЊЕ: Б ПРИЛАГОДЛИВА ГОРНА КОРПА ВРЕМЕТРАЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА (СТАНДАРДЕН ЦИКЛУС): 160 МИН ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 0,95 KWH ВНАТРЕШНО СВЕТЛО ЗАШТИТА НА ГРЕЈАЧОТ ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА КОМПЛЕТНО ВГРАДЛИВА КОПЧЕ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ КОПЧЕ ЗА ИЗБОР НА ПРОГРАМА КОПЧЕ ЗА ОДЛОЖЕН СТАРТ (3, 6 И 9 ЧАСА) ИНДИКАТОР ЗА СОЛ ИНДИКАТОР ЗА СРЕДСТВО ЗА ПЛАКНЕЊЕ ИНДИКАТОР ЗА КРАЈ ДИМЕНЗИИ В/ Ш / Д: 81.5 / 59.6 / 57CM

Слични производи