Техномаркет - FAVORIT MBPVL-20 ВГР. МИКРОПЕЧКА

FAVORIT MBPVL-20 ВГР. МИКРОПЕЧКА


Производител: FAVORIT
Шифра: 5009870
Достапност: залиха
Редовна Цена:
13,999 ден.

SMART цена:
10,999 ден.

ВГРАДЛИВА МИКРОПЕЧКА ВОЛУМЕН: 20 L ИЗЛЕЗНА МОЌ: 800W ИЗЛЕЗНА МОЌ НА ГРИЛ: 1000W 5 НИВОА НА МОЌНОСТ АВТОМАТСКО МЕНИ ДИГИТАЛЕН ТИП НА КОНТРОЛИ КОМБИНИРАНО ГОТВЕЊЕ ДИГИТАЛЕН ЧАСОВНИК ТАЈМЕР ЗА ГОТВЕЊЕ СО 95’ ФУНКЦИЈА ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ ЕКСПРЕС ГОТВЕЊЕ МЕМОРИЈА ЗА ЗАДАДЕНА ФУНКЦИЈА СТАКЛЕН САД НА ВРТЕЊЕ: 245 MM СИГНАЛ ЗА ЗАВРШЕНА ФУНКЦИЈА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДЕЦА INOX ВНАТРЕШНОСТ INOX ПРЕДЕН ПАНЕЛ ВРАТА НА ПОВЛЕКУВАЊЕ СТАКЛО НА ВРАТА ДИМЕНЗИИ ЗА ВГРАДУВАЊЕ: Ш/В/Д: 59,4 /31,3 /38,2CM ТЕЖИНА: 14 КГ

Слични производи