Техномаркет - HOT PLATE JX1010-8048 РЕШО

HOT PLATE JX1010-8048 РЕШО


Производител: HOT PLATE
Шифра: 5009893
Достапност: залиха
Редовна Цена:
799 ден.

SMART цена:
599 ден.

РЕШО ЕДНА ГРЕЈНА ПЛОЧА ПОДЕСУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА АВТО-ТЕРМОСТАТ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ НЕЛЕПЛИВА ПОДЛОГА МОЌНОСТ 1000W ДИЈАМЕТАР НА РИНГЛАТА: 17,5 СМ ДИМЕНЗИИ (Д х Ш): 23 x 23 СМ

Слични производи