Техномаркет - ELECTROLUX EW-8W261B МАШ. ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ

ELECTROLUX EW-8W261B МАШ. ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ

-15%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5009895
Достапност: залиха
Редовна Цена:
54,999 ден.

SMART цена:
46,997 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ПЕРЕЊЕ: 10 КГ КАПАЦИТЕТ НА СУШЕЊЕ: 6 КГ ЦЕНТРИФУГА: 1600 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА ТЕХНОЛОГИЈА НА СУШЕЊЕ СО КОНДЕНЗАЦИЈА УРЕД ЗА ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВИ ОДЛОЖЕН СТАРТ АВТОМАТСКО СУШЕЊЕ ПАРНИ ПРОГРАМИ ПРОГРАМА ЗА ПЕРЕЊЕ НА ВОЛНЕНИ АЛИШТА СИСТЕМ НА МОТОР: ПОСТОЈАН МАГНЕТ ВОЛУМЕН НА БАРАБАН: 69 Л ЕФИКАСНОСТ НА ПЕРЕЊЕ: A НИВО НА БУЧАВОСТ ПРИ ПЕРЕЊЕ : 51DB НИВО НА БУЧАВОСТ ПРИ ЦЕНТРИФУГА: 77 DB НИВО НА БУЧАВОСТ ПРИ СУШЕЊЕ: 60 DB ПРОГРАМИ ЗА ПЕРЕЊЕ:, ПАМУК,EKO ПАМУK, СИНТЕТИКА, ЧУВСТВИТЕЛНИ, ВОЛНА, FRESHSCENT ПАРЕА, ЦЕНТРИФУГА / ЦЕДЕЊЕ, ИСПИРАЊЕ, , СПОРТСКА ОБЛЕКА,НОВА ОБЛЕКА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ, M: 1.8 ДИМЕНЗИИ: (В X Ш X Д): 85 X 60 X 63,1 MM

Слични производи