Техномаркет - ELECTROLUX ESC-61LR ПРАВОСМУКАЛКА

ELECTROLUX ESC-61LR ПРАВОСМУКАЛКА

-27%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5009900
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,599 ден.

SMART цена:
4,799 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА БЕЗ ВРЕЌИЧКА МАКСИМАЛНА НОМИНАЛНА МОЌНОСТ: 750/650 ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 27.4 KWH НИВО НА БУЧАВОСТ: 76 DB КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА ПРАШИНА: 4 РЕЗЕРВОАР ЗА ПРАВ И ФИЛТРИ КОИ СЕ ИСКЛУЧИТЕЛНО ЛЕСНИ ЗА ОДРЖУВАЊЕ. ЦИКЛОНСКА ТЕХНОЛОГИЈА: ВИСОК СТЕПЕН НА ОДВОЈУВАЊЕ НА ЧЕСТИЧКИ ПРАВ ОД ВОЗДУХОТ. ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКА ДОДАТОК ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ ТВРДИ ПОДОВИ, DUSTPRO ™ ЧЕТКА: ОДЛИЧНИ РЕЗУЛТАТИ ПРИ ЧИСТЕЊЕ И НА ТВРДИ ПОДОВИ И НА ТЕПИСИ. РАЧНА РЕГУЛАЦИЈА НА МОЌНОСТА ГОЛЕМА ЕРГОНОМСКА ГОРНА РАЧКА ЗА НОСЕЊЕ МЕКИ ТРКАЛА ДИМЕНЗИИ HXWXD ВО MM: 230X310X450 ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ: 6 М

Слични производи