Техномаркет - ELECTROLUX ZB-5003W РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА

ELECTROLUX ZB-5003W РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5009906
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,599 ден.

SMART цена:
2,199 ден.

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА НА БАТЕРИИ, СУВО ВШМУКУВАЊЕ, LED ИНДИКАТОР ЗА БАТЕРИЈА, NIMH БАТЕРИЈА 3.6V, БЕЗ ВРЕЌИЧКА, ВРЕМЕ НА КОРИСТЕЊЕ 10 МИН, ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ 16 ЧАСА, КРАТОК ПРОДОЛЖЕТОК НА ИЗВЛЕКУВАЊЕ ЧЕТКА ЗА ПРАШИНА, МЕКИ ТРКАЛAЦА, БОЈА БЕЛА

Слични производи