Техномаркет - ELECTROLUX EEA-111 ЕСПРЕСО АПАРАТ

ELECTROLUX EEA-111 ЕСПРЕСО АПАРАТ

-14%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5009908
Достапност: залиха
Редовна Цена:
7,499 ден.

SMART цена:
6,499 ден.

ЕСПРЕСО АПАРАТ МОЌНОСТ: 1250 W КАПАЦИТЕТ 1.25 Л НАДВОРЕШЕН ИНДИКАТОР ЗА НИВОТО НА ВОДАТА ВГРАДЕН УРЕД ЗА ПРАВЕЊЕ НА МЛЕЧНА ПЕНА ОТСТРАНЛИВ РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА ФУНКЦИЈА ЗА АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ПРОСТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ ДИМЕНЗИИ В X Ш X Д, MM: 290 X 220 X 260 ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ, 1 M:

Слични производи