Техномаркет - ELECTROLUX EDB-1730 ПЕГЛА НА ПАРЕА

ELECTROLUX EDB-1730 ПЕГЛА НА ПАРЕА

-20%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5009909
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
1,599 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ: 2300 W ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА: ЗА ОСВЕЖУВАЊЕ НА ТКАЕНИНИ КОИ ВИСАТ. ИНДИКАТОР ЗА ПОДГОТВЕНОСТ ЗА РАБОТА ВГРАДЕН СИСТЕМ ЗА ЗАШТИТА ОД КАМЕНЕЦ КОНТИНУИРАНА ПАРЕА: СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ ПОДЕСУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРА ДВОЕН НАПОНСКИ СИСТЕМ: 120 V ИЛИ 220-240 V. ДИМЕНЗИИ Ш X Д X Д : 274 X 116 X 143 ММ: СЕРИЈА: EASYLINE ВОЛУМЕН НА ПАРЕА: 100 КАПАЦИТЕТНА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА: 250ML ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ M: 1.95

Слични производи