Техномаркет - ELECTROLUX EHM-3300 МИКСЕР

ELECTROLUX EHM-3300 МИКСЕР

-17%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5009910
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,399 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

МИКСЕР МОЌНОСТ 450 W 5 НИВОА НА РЕГУЛАЦИЈА НА МОЌНОСТА УДОБНА ЕРГОНОМСКА РАЧКА НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИЧНИ МАТАЛКИ И КУКИ, БЕЗБЕДНО ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ КОПЧЕ ЗА ИСФРЛАЊЕ НА ДОДАТОЦИТЕ

Слични производи