Техномаркет - WHIRLPOOL WSFE-2B19 МАШИНА ЗА САДОВИ

WHIRLPOOL WSFE-2B19 МАШИНА ЗА САДОВИ

-19%

Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 5010058
Достапност: залиха
Редовна Цена:
21,999 ден.

SMART цена:
17,897 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 10 КОМПЛЕТИ БРОЈ НА ПРОГРАМИ 5 ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А + ПРИЛАГОДЛИВИ НОГАРКИ ОДЛОЖЕН СТАРТ ДО 8 ЧАСА ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА) 238 KWH МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА ЗА ВНЕСУВАЊЕ НА ВОДА 60 ° C ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 11.5 ДИМЕНЗИИ(В Х Ш Х Д) 85 Х 45Х 59 СМ

Слични производи