Техномаркет - WHIRLPOOL WTD-850 B СУШАРА

WHIRLPOOL WTD-850 B СУШАРА


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 5010059
Достапност: залиха
Цена:
30,999 ден.

SMART цена:
22,999 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 8 КГ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА Б LED ДИСПЛЕЈ КАПАЦИТЕТ НА БУБАЊ : 112 L ОДЛОЖЕН СТАРТ ДО 24Ч ПРОГРАМИ: АНТИАЛЕРГИСКИ, ФАРМЕРКИ, ПРОГРАМА ЗА КОШУЛИ, СВИЛА ПРОГРАМА ЗА ИГРАЧКИ, ПРОГРАМА ЗА ДУШЕЦИ, ЧУВСТВИТЕЛНА ПРОГРАМА, БРЗА ПРОГРАМА, СИНТЕТИКА, ПАМУК, ПРОГРАМА ЗА ЛЕСНО ПЕГЛАЊЕ ИНДИКАТОР ЗА ЗАТНАТ ФИЛТЕР ИНДИКАТОР ЗА КРАЈ НА ЦИКЛУСОТ ИНДИКАТОР ЗА ПОЛН РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА ПРИЛАГОДЛИВИ НОГАРКИ СИСТЕМ ЗА КОНТРОЛА НА ВЛАЖНОСТ НИВО НА БУЧАВА 69 DBA ДИМЕНЗИИ: В X Ш X Д: 84.9 X 59.5 X 64.9 СМ

Слични производи