Техномаркет - GORENJE SMK 150 B МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ

GORENJE SMK 150 B МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ


Производител: GORENJE
Шифра: 5010069
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,599 ден.

МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ МОЌНОСТ НА МОТОРОТ (MAX): 150 W КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА МЕЛЕЊЕ: 40 G КОПЧЕ ЗА ИНСТАНТНА МОЌНОСТ - ON/OFF СО ЗАШТИТНИК НОЖ ЗА ЕФИКАСНО МЕЛЕЊЕ СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ ГУМЕНИ НОГАРКИ ЗА СТАБИЛНОСТ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ЗА ДОПОЛНИТЕЛНА БЕЗБЕДНОСТ СИГУРНОСЕН ПРЕКИНУВАЧ ЗА СОВРШЕНА БЕЗБЕДНОСТ

Слични производи