Техномаркет - PHILIPS FC9744/09 ПРАВОСМУКАЛКА

PHILIPS FC9744/09 ПРАВОСМУКАЛКА

-16%

Производител: PHILIPS
Шифра: 5010074
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,599 ден.

SMART цена:
13,899 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО ПЛАСТИЧЕН САД ВЛЕЗНА МОЌНОСТ (МАКС.) 650 W ПРОТОК НА ВОЗДУХ (МАКС.) 41 L / S НИВО НА ЗВУЧНОСТ 76 DB БОЈА ОПАЛНО-ЗЕЛЕНА КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА ПРАШИНА 2 Л ФИЛТЕР ЗА ИЗДУВЕН ВОЗДУХ АНТИАЛЕРГИСКИ ФИЛТЕР ФИЛТЕР ЗА МОТОРОТ ДОЛГОТРАЕН ФИЛТЕР КОЈ МОЖЕ ДА СЕ ПЕРЕ ОПСЕГ НА РАБОТА 10 М РАЧКА ЗА НОСЕЊЕ НА ГОРНАТА И ПРЕДНАТА СТРАНА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 7 М ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА НА УРЕДОТ SMARTLOCK МЕТАЛНА ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКА ГУМЕНИ ТРКАЛЦА ДОДАТОЦИ: МАЛА ТУРБО ЧЕТКА ПРОДОЛЖЕТОК ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ТЕПИХ ШИРОКА ЧЕТКА ЗА ТВРДИ ПОДOВИ СТАНДАРДНА ЦЕВКА ЧЕТКА ЗА ВШМУКУВАЊЕ ТРИАКТИВ + ДОПОЛНИТЕЛНА ОПРЕМА ВО КОМПЛЕТОТ ПРОДОЛЖЕТОК ЗА НЕПРИСТАПНИ ПОВРШИНИ ИНТЕГРИРАНА ЧЕТКА МАЛА ЧЕТКА ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ (LXWXV) 505 X 292 X 292 МИЛИМЕТРИ МАСА ПРОИЗВОДИ 5,5 КГ

Слични производи