Техномаркет - PHILIPS EP3550/00 АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО

PHILIPS EP3550/00 АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО


Производител: PHILIPS
Шифра: 5010078
Достапност: залиха
Редовна Цена:
41,499 ден.

SMART цена:
28,999 ден.

ЕСПРЕСО АПАРАТ ПРИГОТВУВАЊЕ НА ЕСПРЕСО, ТОПЛА ВОДА, МЛЕЧНА ПЕНА, КАПУЧИНО МОЖНОСТ ЗА МЕЛЕЊЕ НА КАФЕ ПОСТАВКА ЗА ДВЕ ЧАШИ КАПАЦИТЕТ НА МЛЕЧНИОТ БОКАЛ 0,5 Л МАКС. ВИСИНА НА ЧАША 152 МИЛИМЕТРИ ФРЕКВЕНЦИЈА 50 HZ НАПОН 230 V БОЈА И ЗАВРШНА ОБРАБОТКА ЦРНА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ > 100 СМ КОНТЕЈНЕР ЗА ОТПАД ПРИСТАП ОД ПРЕДНАТА СТРАНА РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ И ОДРЖУВАЊЕ КОМПАТИБИЛНОСТ СО ФИЛТЕРОТ AQUACLEAN ДОДАТОК ЗА ТОПЛЕЊЕ НА МЛЕКО ОСНОВЕН ЕКРАН ПОСТАВУВАЊА ЗА ИНТЕНЗИВИРАЊЕ НА ВКУСОТ 5 5 ПОСТАВКИ ЗА МЕЛНИЦАТА 3 ТЕМПЕРАТУРНИ ПОСТАВКИ ФЛЕКСИБИЛНА ДОЛЖИНА НА КАФЕ И МЛЕКО ТЕЖИНА НА ПРОИЗВОДОТ 7.2 КГ ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ 215 X 330 X 429 МИЛИМЕТРИ КАПАЦИТЕТ НА КАФЕ ВО ЗРНО 250 G КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 1,8 Л АВТОМАТСКО ИСПИРАЊЕ И ОТСТРАНУВАЊЕ НА БИГОР ГЛАВЕН ПРЕКИНУВАЧ ВКЛУЧЕН / ИСКЛУЧЕН БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ НА ГРЕЈАЧОТ

Слични производи