Техномаркет - QUADRO DFR-2613A+ ЛАДИЛНИК

QUADRO DFR-2613A+ ЛАДИЛНИК


Производител: QUADRO
Шифра: 5010090
Достапност:
Редовна Цена:
11,999 ден.

SMART цена:
9,499 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК ВКУПЕН ВОЛУМЕН : 213 Л КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ : 171 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ : 42 L БРОЈ НА ВРАТИ: 2 1 КОМПРЕСОР РЕЖИМ НА ЛАДЕЊЕ: ПРИРОДЕН ПРОТОК НА ВОЗДУХ ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A + ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА: 212 KWH / ГОД НИВО НА НА БУЧАВОСТ: 41 DB ТИП НА ФРЕОН: R600A РЕВЕРЗИБИЛНИ ВРАТИ 3 ПОЛИЦИ СО ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА, ФИОКА ЗА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК, 3 ПОЛИЦИ ВО ВРАТАТА, ДРЖАЧ ЗА ЈАЈЦА ПРИЛАГОДЛИВИ НОГАРКИ БОЈА: БЕЛА ДИМЕНЗИИ (ШXВXД) : 540 X 1440 X 570 MM

Слични производи