Техномаркет - QUADRO WM-F1042 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

QUADRO WM-F1042 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: QUADRO
Шифра: 5010092
Достапност: залиха
Редовна Цена:
12,999 ден.

SMART цена:
9,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ПОЛНЕЊЕ: 5 KG ЦЕНТРИФУГА: 1000 ВРТЕЖИ 15 ПРОГРАМИ ВОЛУМЕН НА БАРАБАНОТ: 42Л ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A ++ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА: 167 KW / ГОД. ДИМЕНЗИЈА: (Ш X В X Д): 596 X 850 X 510 MM

Слични производи