Техномаркет - QUADRO WM-FF10049CW МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

QUADRO WM-FF10049CW МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: QUADRO
Шифра: 5010093
Достапност: залиха
Редовна Цена:
14,999 ден.

SMART цена:
12,399 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ПОЛНЕЊЕ: 7 КГ ЦЕНТРИФУГА: 1000 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A ++ 15 ПРОГРАМИ ТАЈМЕР ДЕТЕКЦИЈА НА ПОЛОВИНА ПОЛНЕЊЕ НИВО НА БУЧАВА ПРИ ПЕРЕЊЕ 58 DB НИВО НА БУЧАВА ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ: 77 DB ДИМЕНЗИИ ( Ш Х В Х Д) : 597 X 845 X 527 MM ТЕЖИНА: 62.5 КГ

Слични производи