Техномаркет - QUADRO WM-FF10054CW МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

QUADRO WM-FF10054CW МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: QUADRO
Шифра: 5010094
Достапност: залиха
Редовна Цена:
15,999 ден.

SMART цена:
12,639 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ПОЛНЕЊЕ 8 КГ ЦЕНТРИФУГА 1000 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A +++ ПРОГРАМИ: ПАМУК 90 °, ПАМУК 60 ° СО ПРЕДПЕРЕЊЕ, ПАМУК 60 °, ПАМУК 40 °, ЕКО 20 ° C , ВОЛНА 30 °, ПЛАКНЕЊЕ, АНТИАЛЕРГИСКА, ЦЕНТРИФУГА, РАЧНО ПЕРЕЊЕ, СПОРТСКА ОБЛЕКА, ШАРЕНА ДОЛНА ОБЛЕКА, БЛУЗИ / МАИЦИ, ДНЕВНО 60 ', СУПЕР БРЗА (12 МИН) ФУНКЦИСКИ КОПЧИЊА: ЕКСТРА ПЛАКНЕЊЕ, ОДЛОЖЕН СТАРТ (ТАЈМЕР), СТАРТ / ПАУЗА, ЗАКЛУЧУВАЊЕ ДОПОЛНИТЕЛНИ КОПЧИЊА: ЦЕНТРИФУГА 0-600-800-1000 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА, ТЕМПЕРАТУРА (ДО 90 °) ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д): 597 X 845 X 527 MM

Слични производи