Техномаркет - QUADRO DW-E4535 МАШИНА ЗА САДОВИ

QUADRO DW-E4535 МАШИНА ЗА САДОВИ

-19%

Производител: QUADRO
Шифра: 5010095
Достапност:
Редовна Цена:
13,999 ден.

SMART цена:
11,399 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ: 10 КОМПЛЕТИ 6 ПРОГРАМИ СУШЕЊЕ СО ЦИРКУЛАЦИЈА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ПРИ ПЕРЕЊЕ: 0,93KWH ВНАТРЕШНОСТ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДИМЕНЗИИ (ШXВXД) - 45 X 84,5 X 59,8 СМ ТЕЖИНА: 40 KG БОЈА: БЕЛА

Слични производи