Техномаркет - QUADRO DW-E6030V МАШИНА ЗА САДОВИ

QUADRO DW-E6030V МАШИНА ЗА САДОВИ


Производител: QUADRO
Шифра: 5010096
Достапност: залиха
Редовна Цена:
14,499 ден.

SMART цена:
11,454 ден.

MАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 12 КОМПЛЕТИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А + ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР ВРТЛИВО КОПЧЕ НИВО НА БУЧАВА 54 DB БРОЈ НА ПРОГРАМИ 4 ИНДИКАТОР ЗА СОЛ И СЈАЈ БОЈА БЕЛА ДИМЕНЗИИ: 596 X 815 X 598 MM ТЕЖИНА 46 КГ

Слични производи