Техномаркет - QUADRO DW-E6045V SILVER МАШИНА ЗА САДОВИ

QUADRO DW-E6045V SILVER МАШИНА ЗА САДОВИ

-13%

Производител: QUADRO
Шифра: 5010097
Достапност: залиха
Редовна Цена:
15,999 ден.

SMART цена:
13,999 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 12 КОМПЛЕТИ ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ A ++ БРОЈ НА ПРОГРАМИ: 7 ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР СО ВРТЛИВО КОПЧЕ НИВО НА БУЧАВОСТ: 52 DB ИНДИКАТОР ЗА СОЛ И СЈАЈ БОЈА SILVER ДИМЕНЗИИ : (В Х Ш Х Д) 820-870 X 596 X 570 MM ТЕЖИНА: 42 KG

Слични производи