Техномаркет - QUADRO WM-FF10044W МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

QUADRO WM-FF10044W МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: QUADRO
Шифра: 5010098
Достапност: залиха
Редовна Цена:
13,999 ден.

SMART цена:
11,399 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ПОЛНЕЊЕ: 6 КГ ЦЕНТРИФУГА: 1000 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A ++ 15 ПРОГРАМИ ТАЈМЕР ДЕТЕКЦИЈА НА ПОЛОВИНА ПОЛНЕЊЕ НИВО НА БУЧАВА ПРИ ПЕРЕЊЕ 58 DB НИВО НА БУЧАВА ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ: 77DB ДИМЕНЗИИ ( Ш Х В Х Д) : 597 X 845 X 497 MM ТЕЖИНА: 59 КГ

Слични производи