Техномаркет - SAMSUNG MS-23K3513 AW МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА

SAMSUNG MS-23K3513 AW МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА

-11%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 5010124
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,999 ден.

SMART цена:
7,999 ден.

МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 23 ЛИТРИ ДИЈАМЕТАР НА ЧИНИЈАТА 28,8 CM МОЌНОСТ 800 W ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР АВТОМАТСКО ПРОГРАМИРАЊЕ ФУНКЦИЈА ЗА БРЗО ОДМРЗНУВАЊЕ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ЗАШТИТА НА НА ДЕЦА ДИМЕНЗИИ(В Х Ш Х Д) 27,5 Х 48,9 Х 37,4 СМ ТЕЖИНА: 12,0 КГ БОЈА: БЕЛА

Слични производи