Техномаркет - LIEBHERR CTNEF-5215

LIEBHERR CTNEF-5215


Производител: LIEBHERR
Шифра: 5010150
Достапност:
Редовна Цена:
44,999 ден.

SMART цена:
28,998 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК НЕТО КАПАЦИТЕТ, ВКУПНО 418 ЛИТРИ КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 332 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗА ЗАМРЗНУВАЧОТ 86 Л КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ A ++ ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ВО 24H 0,739 KWH ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ГОДИШНО 270 KWH КЛИМАТСКА КЛАСА SN-T НИВО НА БУЧАВОСТ 40 DB 2.4 "TFT ЕКРАН СО ДОПИР СО ДИГИТАЛЕН ТЕМПЕРАТУРЕН ЕКРАН КОНТРОЛНА ЕДИНИЦА TOUCH-ELECTRONIC 2 ИНДИВИДУАЛНИ ТЕМПЕРАТУРНИ ЗОНИ ТЕМПЕРАТУРЕН ЕКРАН ЗА ЛАДИЛНИКОТ И ЗАМРЗНУВАЧОТ ВИЗУЕЛЕН И ЗВУЧЕН ПРЕДУПРЕДУВАЧКИ СИГНАЛ ЗА ДЕФЕКТ ВИЗУЕЛЕН И ЗВУЧЕН ПРЕДУПРЕДУВАЧКИ СИГНАЛ ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА НА ФРИЖИДЕРОТ И ЗАМРЗНУВАЧОТ SUPERCOOL SUPERFROST КОНТРОЛИРАЊЕ НА ВРЕМЕ АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ НА ЛАДИЛНИКОТ ОСВЕТЛУВАЊЕ СО LED ТАВАНСКО СВЕТЛО 4 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ, ОД КОИ СЕ ПРИЛАГОДУВА ВИСИНА НА 3 ПОЛИЦА ЗА ШИШИЊА, 1 РЕШЕТКА ЗА ШИШИЊА ПЛОЧИ ЗА ЈАЈЦА NOFROST ТЕХНОЛОГИЈА НА ЗАМРЗНУВАЧОТ ВРЕМЕ НА СКЛАДИРАЊЕ ЗА ВРЕМЕ НА ПРЕКИНИ ВО НАПОЈУВАЊЕТО: 24 ЧАСА МОЖНОСТ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ ЗА 24 ЧАСА: 10 КГ СТАКЛЕНИ ФИОКИ VARIOSPACE 1 КОЦКА ЗА ЛЕД БОЈА СРЕБРЕНА МАТЕРИЈАЛ НА ВРАТАТА: НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СО SMARTSTEEL МАТЕРИЈАЛ НА СТРАНИЧНИТЕ ЅИДОВИ: ЧЕЛИК ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ (В / Ш / Д) 185.2 / 69.7 / 76.0 CM ТЕЖИНА 87,0 КГ

Слични производи