Техномаркет - FAVORIT FVC585 РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА

FAVORIT FVC585 РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: FAVORIT
Шифра: 5010170
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,199 ден.

SMART цена:
1,699 ден.

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА МОЌНОСТ- 600 W ЦИКЛОН СИСТЕМ НА РАБОТА ХЕПА ФИЛТЕР ГОЛЕМИНА НА САДОТ -0,5 Л. ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А НИВО НА БУЧАВОСТ – 80 DBA ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ- 5М ТЕЖИНА -1,85КГ.

Слични производи