Техномаркет - FAVORIT S1604 ТОСТЕР

FAVORIT S1604 ТОСТЕР

-22%

Производител: FAVORIT
Шифра: 5010171
Достапност: залиха
Редовна Цена:
899 ден.

SMART цена:
699 ден.

ТОСТЕР МОЌНОСТ – 750 W НЕЛЕПЛИВИ ГРИЛ ПЛОЧИ, ЛЕСНИ ЗА ЧИСТЕЊЕ РАЧКИ ОТПОРНИ НА ТОПЛИНА И ЛЕСНИ ЗА ОТВОРАЊЕ ИНДИКАТОР ЗА ВКЛУЧЕНО И ПОДГОТВЕНОСТ ЗА РАБОТА АВТОМАТСКИ ТЕРМОСТАТ МОЖНОСТ ЗА ПОСТАВУВАЊЕ ВО ИСПРАВЕНА ПОЛОЖБА ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ

Слични производи