Техномаркет - AEG BES-331110B ФУРНА

AEG BES-331110B ФУРНА

-27%

Производител: AEG
Шифра: 5010228
Достапност: залиха
Редовна Цена:
27,499 ден.

SMART цена:
19,990 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ НА ФУРНАТА 71Л 9 ПРОГРАМИ, ВЕНТИЛАТОР ВО ФУРНАТА, МОЖНОСТ ЗА ИСТОВРЕМЕНО ГОТВЕЊЕ НА ТРИ НИВОА ОПЦИЈА ЗА ПАРЕА, ЛЕСНО ЧИСТЕЧКИ ЕМАЈЛ СО ХИДРОЛИЗА, ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЛКИ, ВРАТА СО ТРИ СТАКЛА, ЦРНИ POP IN/OUT КОНТРОЛНИ КОПЧИЊА КОИ СЕ ВОВЛЕКУВААТ ЛЦД ДИСПЛЕЈ, ТАЈМЕР, БУЧНОСТ 47ДБ, ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А, БОЈА: ЦРНА, ДИМЕНЗИИ 560 X 550 X 590 ММ

Слични производи