Техномаркет - ELECTROLUX EW7-F249S МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

ELECTROLUX EW7-F249S МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-30%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5010234
Достапност: залиха
Редовна Цена:
42,999 ден.

SMART цена:
29,997 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ ЗА ПЕРЕЊЕ: 9 KG ЦЕНТРИФУГА: 1400 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА СИСТЕМ НА МОТОР: ПОСТОЈАН МАГНЕТ ВОЛУМЕН НА БАРАБАНОТ: 69 Л ОДЛОЖЕН СТАРТ FUZZY LOGIC СЕНЗОР ТЕХНОЛОГИЈА, - ПРИЛАГОДЛИВОСТ НА РАБОТАТА И ПОТРОШУВАЧКАТА БЕЗБЕДНОСНА БРАВА ЗА ЗАШТИТА НА ДЕЦА УРЕД ЗА ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВИ ОПЦИЈА SOFTPLUS: ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА КОРИСНОСТА НА ОМЕКНУВАЧОТ ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ A +++ -30% ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ НА ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ : Б НИВО НА БУЧАВА: 51 DB/ ЦЕНТРИФУГА 75 DB ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ A +++ -30% ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 152 KWH ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА: 10999 Л ДИМЕНЗИИ В Х Ш Х Д, MM: 850 X 600 X 631 MM

Слични производи