Техномаркет - ELECTROLUX ESL-8356RO ВГР. МАШИНА ЗА САДОВИ

ELECTROLUX ESL-8356RO ВГР. МАШИНА ЗА САДОВИ


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5010236
Достапност:
Редовна Цена:
36,499 ден.

SMART цена:
28,834 ден.

ВГРАДЛИВА XXL МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ КАПАЦИТЕТ 15 КОМПЛЕТИ ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ (2010/30 / EC): A +++ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА, KWH : 241 KWH ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА : 3080 L 6 ПРОГРАМИ: AUTOFLEX 45 ° -70 °, ЕКО 50 °, FLEXIWASH, GLASSCARE 45 °, 70 ° ИНТЕНЗИВНА, БРЗА ПЛУС 60 ° БРОЈ НА ТЕМПЕРАТУРИ: 5 ФУНКЦИЈА АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ СЕНЗОР ЗА КОНТРОЛА -ОДРЕДУВА КОЛКУ ВОДА И ЕНЕРГИЈА ПОТРЕБНИ ЗА МИЕЊЕ, ВО ЗАВИСНОСТ ОД САДОВИТЕ ОДЛОЖЕН СТАРТ 1-24 Ч ПОСТАВКИ ЗА ОМИЛЕНИ ПРОГРАМИ СО ЕДЕН ДОПИР ПОСЕБНА ПРОГРАМА ЗА СТАКЛО WATERSTOP СИСТЕМ ИНДИКАТОР ЗА СОЛ И СРЕДСТВО ЗА ПЛАКНЕЊЕ ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА НА ГОРНАТА КОРПА ДУРИ И КОГА Е НАПОЛНЕТА НИВО НА БУЧАВА 44 DB СУШЕЊЕ СО AIRDRY ТЕХНОЛОГИЈА ДИМЕНЗИИ HXWXD, MM: 818X596X550

Слични производи