Техномаркет - TEFAL GV7810 ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР

TEFAL GV7810 ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР

-30%

Производител: TEFAL
Шифра: 5010245
Достапност: залиха
Редовна Цена:
14,799 ден.

SMART цена:
10,354 ден.

ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР МОЌНОСТ 2400 W ИЗЛЕЗНА ПАРЕА 120 G / MIN УДАРНА ПАРЕА 430 G / MIN ПАРЕН ПРИТИСОК 6,6 БАРИ ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА РАЧНИ ПОСТАВКИ НА ПАРЕАТА И ТЕМПЕРАТУРАТА ВРЕМЕ НА ЗАГРЕВАЊЕ 2 МИН ТЕХНОЛОГИЈА НА ПЛОЧАТА DURILIUM AIRGLIDE AUTOCLEAN ОТПОРНОСТ НА ГРЕБЕЊЕ УДОБНА РАЧКА АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЕКО РЕЖИМ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 1,8 M СИСТЕМ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 1,6 L СТАБИЛНА ПОДЛОГА ОТСТРАНЛИВ РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА ДЕТЕКТОР ЗА ПРАЗЕН РЕЗЕРВОАР ПРОСТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ КОЛЕКТОР НА БИГОР ФУНКЦИЈА ПРОТИВ КАМЕНЕЦ, СИСТЕМ ЗА ПЛАКНЕЊЕ

Слични производи