Техномаркет - INDESIT DSFE-1B10 S МАШИНА ЗА САДОВИ

INDESIT DSFE-1B10 S МАШИНА ЗА САДОВИ

-25%

Производител: INDESIT
Шифра: 5010248
Достапност: залиха
Редовна Цена:
23,999 ден.

SMART цена:
17,990 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 10 КОМПЛЕТИ 8 ПРОГРАМИ МОЖНОСТ ЗА ПОЛОВИЧНО ПОЛНЕЊЕ ПРИЛАГОДЛИВА ГОРНА КОШНИЦА ИНДИКАТОРИ ЗА СОЛ И СЈАЈ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. EНЕРГИЈА 238KWH ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 11.5Л НИВО НА БУЧНОСТ 49 DB БОЈА СРЕБРЕНА ДИМЕНЗИИ( В Х Ш Х Д ): 85X45X60

Слични производи