Техномаркет - ROWENTA CF3316 ОБЛИКУВАЧ ЗА КОСА

ROWENTA CF3316 ОБЛИКУВАЧ ЗА КОСА

-24%

Производител: ROWENTA
Шифра: 5010251
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,299 ден.

SMART цена:
999 ден.

ОБЛИКУВАЧ ЗА КОСА МОЌНОСТ 45 W 1 ТЕМПЕРАТУРНА ПОСТАВКА ОБЛОГА ОД КЕРАТИН И ТУРМАЛИН РЕЗУЛТАТ- КАДРИЦИ, ЛОКНИ ДИЈАМЕТАР 25 MM ПРИЛАГОДЛИВА ТЕМПЕРАТУРА 200 ° C ТЕРМОИЗОЛИРАН ВРВ ВРЕМЕ НА ЗАГРЕВАЊЕ 60 С ЈАМКА ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ НАПОН 100-240 V ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 1,8 M РОТИРАЧКИ КАБЕЛ БОИ ЦРНА И ЦРВЕНА

Слични производи