Техномаркет - RUSSELL HOBBS 22740-56 ГОТВАЧ НА ПАРЕА

RUSSELL HOBBS 22740-56 ГОТВАЧ НА ПАРЕА


Производител: RUSSELL HOBBS
Шифра: 5010275
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,999 ден.

SMART цена:
2,399 ден.

УРЕД ЗА БАВНО ГОТВЕЊЕ МОЌНОСТ: 160 W КАПАЦИТЕТ ОД 3,5 ЛИТРИ САД ЗА ПРЖЕЊЕ КУЌИШТЕ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ТРИ ПОСТАВКИ ЗА ТЕМПЕРАТУРА: ВИСОКА, НИСКА, ОДРЖУВАЊЕ НА ТОПЛИНА. СТАКЛЕНИОТ КАПАК ОТСТРАНЛИВ САД РАЧКИ КОИ НЕ СЕ ЗАГРЕВААТ ИНДИКАТОР ЗА РАБОТА НА УРЕДОТ НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ. МОЖНОСТ ДА СЕ КОРИСТИ НА ГАС ИЛИ НА ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ.

Слични производи