Техномаркет - FAVORIT FVC160 ПРАВОСМУКАЛКА

FAVORIT FVC160 ПРАВОСМУКАЛКА

-29%

Производител: FAVORIT
Шифра: 5010288
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,199 ден.

SMART цена:
2,999 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА МОЌНОСТ - 2000W ЦИКЛОНСКИ СИСТЕМ НА РАБОТА ХЕПА ФИЛТЕР РЕГУЛИРАЊЕ НА МОЌНОСТА ИНДИКАТОР ЗА НИВО НА ПРАШИНА ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКА КАПАЦИТЕТ НА САДОТ - 2Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А НИВО НА БУЧАВА - 81 DB ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 4.5M ТЕЖИНА - 5.1KG

Слични производи