Техномаркет - ECG SM3510 MIX&GO БЛЕНДЕР

ECG SM3510 MIX&GO БЛЕНДЕР


Производител: ECG
Шифра: 5010298
Достапност:
Редовна Цена:
1,599 ден.

БЛЕНДЕР ИДЕАЛЕН ЗА ПРАВЕЊЕ СВЕЖИ КОКТЕЛИ, ПИЈАЛАЦИ, ОВОШНА ИЛИ ДЕТСКА ХРАНА ВЛЕЗНА МОЌНОСТ 350 W, 22 000 RPM ВОЛУМЕН НА САДОТ ОД 600 ML ИЗРАБОТКА НА САДОТ ЗА МЕШАЊЕ ОД ИЗДРЖЛИВ ТРИТАН (BPA FREE) КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА ПО МЕШАЊЕТО ЕДНОСТАВНО ЗАТВОРЕТЕ ГО КАПАКОТ И ЗЕМЕТЕ ГО ПИЈАЛОКОТ СО СЕБЕ НАСЕКАДЕ ПРАКТИЧЕН ЗА НОСЕЊЕ НА ПИЈАЛОКОТ СО СЕБЕ ПРАКТИЧНО КАПАЧЕ НА ШИШЕТО РОТИРАЧКИ СЕЧИЛА ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЕДНОСТАВНО ОТСТРАНУВАЊЕ НА СЕЧИЛОТО ЗА ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ПУЛС ФУНКЦИЈА НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ БЕЗБЕДНОСЕН ОСИГУРУВАЧ НАПОН / ФРЕКВЕНЦИЈА (V / HZ) 220-240 ~ 50/60 НИВО НА БУЧАВОСТ 105 DB ОСИГУРУВАЧ БОЈА: БЕЛА / ЗЕЛЕНА ДИМЕНЗИИ: (В Х Ш Х Д) : 34.5 Х 11.5 Х 11.5 ТЕЖИНА 0.99 KG

Слични производи