Техномаркет - ECG IV18 РЕШО

ECG IV18 РЕШО

-13%

Производител: ECG
Шифра: 5010301
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,199 ден.

SMART цена:
2,799 ден.

САМОСТОЈНА ИНДУКТИВНА ПЛОЧА ЗА ГОТВЕЊЕ ПОГОДЕН ЗА САДОВИ СО ДИЈАМЕТАР ОД 12-30 CM ЕКСТРЕМНО ГОЛЕМ LED ДИСПЛЕЈ 10 РАЗЛИЧНИ ТЕМПЕРАТУРНИ ПОСТАВКИ (60-240 ° C) 10 ПОСТАВКИ ЗА НАПОЈУВАЊЕ МИН. ГУБЕЊЕ НА ТОПЛИНА ПРИЛАГОДУВАЊА НА ТАЈМЕРОТ 1-180 МИНУТИ КОНТРОЛА НА ДОПИР ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ И ЗАШТИТА ОД ЕЛЕКТРИЧЕН УДАР МАКС. ВЛЕЗНА МОЌНОСТ 2900 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ (W) 1800 НАПОН / ФРЕКВЕНЦИЈА (V / HZ) 220-240 ~ 50/60 ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ: 150 СМ СВЕТЛОСЕН ИНДИКАТОР АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ НА НЕАКТИВНИТЕ БАРАЊА БОЈА ЦРНА МАТЕРИЈАЛ: СТАКЛОКЕРАМИКА ДИМЕНЗИИ ( В Х Ш Х Д): 63.5 X 295 X 365 MM ТЕЖИНА 2.17 KG

Слични производи