Техномаркет - ECG RK1022 BLUE БОКАЛ

ECG RK1022 BLUE БОКАЛ


Производител: ECG
Шифра: 5010304
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,199 ден.

SMART цена:
799 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ КАПАЦИТЕТ 1 Л ИЗРАБОТКА ОД ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ПЛАСТИКА (BPA FREE) ЦЕНТРАЛЕН КОНЕКТОР СКРИЕН ГРЕЈАЧ 360 ° ВРТЛИВА БАЗА СО КАБЕЛСКИ ПРОСТОР СВЕТЛОСЕН ИНДИКАТОР ОТСТРАНЛИВ ФИЛТЕР КОЈ СЕ МИЕ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ПРИ НЕДОСТАТОК НА ВОДА ВЛЕЗНА МОЌНОСТ 1100 W НАПОН / ФРЕКВЕНЦИЈА (V / HZ) 220-240 ~ 50/60 ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 70 СМ ОСИГУРУВАЧ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЕРГОНОМСКА РАЧКА ДИМЕНЗИИ: (В Х Ш Х Д) : 20 X 18 X 15.5 ТЕЖИНА 1.65 KG

Слични производи