Техномаркет - ECG NZ210 TRAVEL ПАТНА ПЕГЛА

ECG NZ210 TRAVEL ПАТНА ПЕГЛА

-54%

Производител: ECG
Шифра: 5010306
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,299 ден.

SMART цена:
599 ден.

ПАТНА ПЕГЛА КОМПАКТЕН ДИЗАЈН ПОГОДЕН ЗА ПАТУВАЊЕ МОЌНОСТ: 1000 W ПРЕКЛОПНА РАЧКА ПЕГЛАЊЕ НА ПАРЕА ПОДГОТВЕНОСТ НА ПАРЕА 0-21 G / MIN МЛАЗ НА ПАРЕА 10 G / MIN ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА ФУНКЦИЈА ЗА РАСПРСКУВАЊЕ КОНТИНУИРАНА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА ПОВРШИНА ЗА ПЕГЛАЊЕ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЛЕСЕН КУРСОР РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 40 ML ДВОЈНО НАПОЈУВАЊЕ - ИЗБОР ОД 110-120 V ИЛИ 220-240 V НОМИНАЛНА МОЌНОСТ: 900 - 1100 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ (W) 1000 ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 190 MM БОЈА: БЕЛА / СИНА ДИМЕНЗИИ (В Х Ш Х Д) : 100 X 200 X 90 ТЕЖИНА 0.73 KG

Слични производи