Техномаркет - MAX NE-201A ORANGE АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ

MAX NE-201A ORANGE АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ

-29%

Производител: MAX
Шифра: 5010390
Достапност:
Редовна Цена:
1,199 ден.

SMART цена:
846 ден.

ТИП: АПАРАТ ЗА ВАРЕЊЕ КАФЕ МОЌНОСТ: 650W КАПАЦИЕТ НА ВОДА: МАКСИМУМ 270ML КОПЧЕ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ ИСКЛУЧУВАЊЕ СКРИЕН ГРЕЈАЧ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА ЕРГОНОМСКА РАЧКА ЃЕЗВЕТО СЕ ЕДДЕЛУВА ОД БАЗАТА БАЗА СО КАБЕЛ

Слични производи