Техномаркет - GORENJE WE-703 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

GORENJE WE-703 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-21%

Производител: GORENJE
Шифра: 5010523
Достапност: залиха
Редовна Цена:
20,999 ден.

SMART цена:
16,589 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 7 KG ЦЕНТРИФУГА: 1.000 RPM ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A+++ WAVEACTIVE БАРАБАН ВОЛУМЕН НА БАРАБАНОТ: 54 L ЛЕД ДИСПЛЕЈ ОДЛОЖЕН ПОЧЕТОК НА ПЕРЕЊЕ (24 ЧАСА) 16 ПРОГРАМИ ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ ПОДЕСУВАЊА НА СИТЕ ПРОГРАМИ ОСНОВНИ ПРОГРАМИ: ПАМУК, МИКС СИНТЕТИКА, ВОЛНА/РАЧНО ПЕРЕЊЕ РЕЖИМИ НА ПЕРЕЊЕ: NORMALCARE, ECOCARE, TIMECARE ЗВУЧЕН СИГНАЛ ПРОГРАМА ЗА САМОЧИСТЕЊЕ (STERILTUB) НЕЖНО ЗАТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА НОРМАЛНО ТИВКО РАБОТЕЊЕ ЗАКЛУЧУВАЊЕ - ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА (CDP) ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА: 9.680 L ПРЕДВИДЕНА ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 174 KWH НИВО НА БУЧНОСТ ПРИ ПЕРЕЊЕ: 57 DB НИВО НА БУЧНОСТ ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ: 73 DB ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д): 60 × 85 × 54,5 CM

Слични производи