Техномаркет - GORENJE BO-735E11B ФУРНА

GORENJE BO-735E11B ФУРНА

-21%

Производител: GORENJE
Шифра: 5010524
Достапност:
Редовна Цена:
17,999 ден.

SMART цена:
14,219 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ 71 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А СОВРШЕН ГРИЛ (PERFECTGRILL) МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ ОБЛИК НА КОПЧИЊАТА: PUSH PULL КОПЧИЊА LED ЕКРАН ЧИСТЕЊЕ СО AQUACLEAN ФУНКЦИЈА МЕКО ЗАТВOРАЊЕ НА ВРАТАТА (GENTLECLOSE) ОСВЕТЛУВАЊЕ 1 ДЛАБОКА ЕМАЈЛИРАНА ТАВА ЗА ПЕЧЕЊЕ 1 ПЛИТКА ЕМАЈЛИРАНА ТАВА ЗА ПЕЧЕЊЕ РЕШЕТКА НА РЕРНАТА ВОДИЛКИ ЗА ТАВИ: 1X ЖИЧАНИ ВОДИЛКИ ТЕРМОЕЛЕКТРИЧЕН ОСИГУРУВАЧ СО АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ДИНАМИЧЕН СИСТЕМ НА ЛАДЕЊЕ НА РЕРНАТА DC+ ДВОЈНО ЗАСТАКЛЕНА ВРАТА НА РЕРНАТА СО ЕДЕН ДЕФЛЕКТОР (COMPACTDOOR) СИЛВЕРМАТ-ЕМАЈЛ (SILVERMATTE) МОЌНОСТ НА ИНФРА ГРЕЈАЧОТ: 2.700 W ESSENTIAL ЛИНИЈА БОЈА: ЦРНА ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д): 59,7 × 59,5 × 54,7 CM

Слични производи