Техномаркет - GORENJE ECT-643BCSC ПЛОТНА

GORENJE ECT-643BCSC ПЛОТНА

-24%

Производител: GORENJE
Шифра: 5010526
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,999 ден.

SMART цена:
12,991 ден.

ВГРАДЛИВА ПЛОТНА 4 HILIGHT ЗОНИ ЗА ГОТВЕЊЕ ЛЕВО НАПРЕД: КРУГ 12/21 CM, 0.8/2.2 KW, ДЕСНО НАПРЕД: КРУГ (HI-LIGHT) 14.5 CM, 1.2 KW, ЛЕВО НАЗАД: КРУГ (HI-LIGHT) 14.5 CM, 1.2 KW, ДЕСНО НАЗАД: ДИЈАМЕТАР 17×26.5 CM, 1.5/2.4 KW ЗАКОСЕН РАБ ОД ПРЕДНАТА СТРАНА КОНТРОЛА НА ДОПИР (TOUCHCONTROL) АВТОМАТСКА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА ЗА ЗАШТИТА ОД ПРЕТЕКУВАЊЕ ТАЈМЕР STOP&GO (ПАУЗА) - ЗА МАКСИМАЛНО СИГУРНО ГОТВЕЊЕ ОДРЖУВАЊЕ НА ТОПЛИНА СИГНАЛИЗАЦИЈА НА ПРЕОСТАНАТА ТОПЛИНА ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 60 × 9,2 × 52 CM МЕРКИ ЗА ВГРАДУВАЊЕ: 56 × 6,2 × 49 CM

Слични производи