Техномаркет - BOSCH SPS-24CW00E МАШИНА ЗА САДОВИ

BOSCH SPS-24CW00E МАШИНА ЗА САДОВИ

-11%

Производител: BOSCH
Шифра: 5010528
Достапност: залиха
Редовна Цена:
28,999 ден.

SMART цена:
25,999 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ : 9 КОМПЛЕТИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A+ БРОЈ НА ТЕМПЕРАТУРИ: 4 БРОЈ НА ПРОГРАМИ 4: ИНТЕНЗИВНА 70 ° C, ЕКО 50 ° C, СТАКЛО 40 ° C, 1H 65 ° C SILENCE PLUS/ БУЧАВА: 48 DB СТАКЛО 40 ° C- ЗАШТИТНА ПРОГРАМА ЗА НЕЖНО ЧИСТЕЊЕ И СУШЕЊЕ НА СТАКЛО AQUASTOP-100% ГАРАНЦИЈА ЗА ШТЕТИ ПРЕДИЗВИКАНИ ОД ЕФЕКТИ НА ВОДА ECOSILENCE DRIVE- ИСКЛУЧИТЕЛНИ ЗАШТЕДИ НА ЕНЕРГИЈА И МИРНА РАБОТА ДОЛЖИНА НА ПРОГРАМАТА ЕКО 50- 195 МИН ACTIVEWATER ХИДРАУЛИЧЕН СИСТЕМ ECOSILENCE DRIVE ИНВЕРТОР МОТОР DUOPOWER – ДВА РАСПРСКУВАЧИ ВО ГОРНАТА КОРПА AQUA-SENSOR- СЕНЗОР ЗА ПОЛНЕЊЕ РАЗМЕНУВАЧ НА ТОПЛИНА АЛТЕРНАТИВНА ТЕХНИКА НА ИСПИРАЊЕ ФИЛТЕРСКИ СИСТЕМ ЗА САМОЧИСТЕЊЕ СО ТРИСЛОЕН БРАНОВИДЕН СИСТЕМ ЗА ФИЛТРИРАЊЕ VARIO КОРПА КОРПА ЗА ПРИБОР ЗА ЈАДЕЊЕ ВО ГОРНИОТ И ДОЛНИОТ ДЕЛ LED ДИСПЛЕЈ ВО ЦРВЕНА БОЈА LED ДИСПЛЕЈ ЗА СОЛ И СЈАЈ СЕРВО БРАВА ЗА ПОЕФИКАСНО ЗАТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА ВНАТРЕШНОСТ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДИМЕНЗИИ:45 X 84.5 X 60 CM

Слични производи