Техномаркет - PHILIPS GC9315/30 ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР

PHILIPS GC9315/30 ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР


Производител: PHILIPS
Шифра: 5010535
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,999 ден.

SMART цена:
13,599 ден.

ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ. 2100 W ПОСТОЈАНА ПАРЕА ДО 120 G / MIN ПРИТИСОК МАКС. 6.5 БАР ПОДГОТВЕНОСТ ЗА КОРИСТЕЊЕ ЗА 2 МИН. ДОПОЛНИТЕЛНО КОЛИЧЕСТВО НА ПАРЕА ДО 420 ГР МОЖНОСТ ЗА ПРОМЕНА НА НИВОАТА НА ПАРЕА ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА НАМЕНЕТА ЗА СИТЕ ТКАЕНИНИ НЕ Е ПОТРЕБНО ПОСТАВУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРА OPTIMALTEMP ТЕХНОЛОГИЈА КОМОРА СО ЦИКЛОНСКА ПАРЕА РЕЖИМ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА БРЗО ОТСТРАНУВАЊЕ НА НАБОРИ ТИП НА ПОДЛОГАТА ЗА ПЕГЛАЊЕ T-IONICGLIDE КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 2500 ML ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ ЗА НАПОЈУВАЊЕ 1.8 М ПОЛНЕЊЕ ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ ЗА ВРЕМЕ НА УПОТРЕБА БЕЗБЕДНО АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ПОГОДЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ НА ВОДА ОД ЧЕШМА СЛОБОДНО ДВИЖЕЊЕ НА КАБЕЛОТ (МОЖНОСТ ЗА ВРТЕЊЕ ДО 360 СТЕПЕНИ) ЕКСТРЕМНО ГОЛЕМ ОТВОР ЗА ПОЛНЕЊЕ ДОЛЖИНА НА ЦРЕВОТО 1,7 М ПРЕЦИЗЕН ВРВ ЗА ПАРЕА СВЕТЛОСЕН ИНДИКАТОР НЕЛИЗГАЧКА БЕЗБЕДНА ПОДЛОГА СИСТЕМ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА КАМЕНЕЦ ПОТСЕТНИК ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА БИГОРОТ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА БЕЗБЕДЕН ТРАНСПОРТ ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ (Ш X В X Д) 36,2 X 27 X 26,3 СМ ТЕЖИНА НА ПЕГЛАТА 0,8 КГ ТЕЖИНА НА ПЕГЛА + ПОСТОЛЈЕ 4,2 КГ

Слични производи