Техномаркет - ISKRA HL-38RCT МИНИ ШПОРЕТ

ISKRA HL-38RCT МИНИ ШПОРЕТ

-8%

Производител: ISKRA
Шифра: 5010566
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,399 ден.

SMART цена:
5,897 ден.

МИНИ ШПОРЕТ МОЌНОСТ 2000 W ДВЕ ЕЛЕКТРИЧНИ ГРЕЈНИ ПЛОЧИ (ГОЛЕМА ПЛОЧА, Ф187MM - 1000 W;,МАЛА ПЛОЧА, Ф155MM - 600 W) НАПОН 220-240V~50/60HZ КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 38 L. ПОДЕСУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРА ОД 100 ДО 230 C 3 ПОДЕСУВАЊА НА РЕРНАТА (ГОРЕН ГРЕАЧ + РАЖЕН, ДОЛЕН ГРЕАЧ, ДВА ГРЕАЧИ + РАЖЕН) ФУНКЦИЈА ТАЈМЕР ОД 0 ДО 60 МИН. СО АЛАРМ ФУНКЦИЈА ЗА РАЖЕН ФУНКЦИЈА ЗА КРУЖЕЊЕ НА ВОЗДУХОТ ГРЕЈНИ ЕЛЕМЕНТИ ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДОДАТОЦИ :ТАВА, РЕШЕТКА СО ДРЖАЧ,РАЖЕН СО ДРЖАЧ

Слични производи