Техномаркет - SAMSUNG WW-90J5446 EW/LE МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

SAMSUNG WW-90J5446 EW/LE МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-20%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 5010596
Достапност: залиха
Редовна Цена:
34,999 ден.

SMART цена:
27,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 9 КГ ЦЕНТРИФУГA 1400 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А +++ ИНВЕРTЕР МОТОР ТЕХНОЛОГИЈА ECO BUBBLE АВТОДИЈАГНОСТИКА НА ДЕФЕКТИ LED ДИСПЛЕЈ ОДЛОЖЕН КРАЈ ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ЗА ПЕРЕЊЕ 0,52 KWH / ЦИКЛУС ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 37 L / ЦИКЛУС НИВО НА БУЧАВА ПРИ ПЕРЕЊЕ 49 DB НИВО НА БУЧАВА ПРИ ЦЕНТРИФУГА 74 DB ДИМЕНЗИИ (Ш Х В Х Д) : 60 X 85 X 55 СМ

Слични производи