Техномаркет - TEFAL EY201815 ФРИТЕЗА

TEFAL EY201815 ФРИТЕЗА


Производител: TEFAL
Шифра: 5010870
Достапност:
Редовна Цена:
6,999 ден.

ФРИТЕЗА МОЌНОСТ 1500 W КАПАЦИТЕТ 4 L, КАПАЦИТЕТ ЗА ХРАНА : 1.2 К ФУНКЦИЈА АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ТЕХНОЛОГИЈА СО ВОЗДУШЕН ИМПУЛС КОРПА ЗА ПРЖЕЊЕ, ПРИЛАГОДЛИВ ТЕРМОСТАТ, НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ, МЕХАНИЧКИ ДИСПЛЕЈ БОЈА ЦРНА, ДИМЕНЗИИ 32.6 X 32.6 X 39.1 БОЈА 4.5 КГ КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА ОД 80-200 СТЕПЕНИ , ИЗРАБОТКА НА КУЌИШТЕТО: ПЛАСТИКА

Слични производи