Техномаркет - VIVAX EG4626B СКАРА

VIVAX EG4626B СКАРА


Производител: VIVAX
Шифра: 5010871
Достапност:
Редовна Цена:
2,499 ден.

СКАРА МОЌНОСТ: 2000 W ДИМЕНЗИИ НА ПОВРШИНАТА ЗА ПЕЧЕЊЕ: 46X26 CM НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА, РАМЕН ПАНЕЛ, ТЕРМОСТАТ ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА НА ПЕЧЕЊЕТО, ОТСТРАНЛИВ КОНТЕЈНЕР КОЈ СОБИРА ВИШОК НА МАСНОТИИ

Слични производи