Техномаркет - VIVAX EG4626 СКАРА

VIVAX EG4626 СКАРА


Производител: VIVAX
Шифра: 5010872
Достапност:
Редовна Цена:
2,299 ден.

СКАРА МОЌНОСТ: 2000 W ДИМЕНЗИИ НА ПОВРШИНАТА ЗА ПЕЧЕЊЕ: 46X26 CM НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА, РАМЕН ПАНЕЛ, ТЕРМОСТАТ ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА НА ПЕЧЕЊЕТО, ОТСТРАНЛИВ КОНТЕЈНЕР КОЈ СОБИРА ВИШОК НА МАСНОТИИ

Слични производи